fbpx
Image Alt

Dołącz do sieci!

Skorzystaj z formularza kontaktu - chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące sieci Koliber i produktów.

Odpowiemy z prędkością kolibra!

Czyli… najszybciej jak się da! Bez względu na to, czy chcesz zadać pytanie o konkretny produkt, konkretną drogerię, zwrot, nawiązanie współpracy – wypełnij formularz kontaktowy. To najprostszy sposób na kontakt z naszymi pracownikami. Wyślij wiadomość, zostaw swój adres e-mail. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą. 

Joanna Mazur
Kierownik Sieci Partnerskiej Drogerii Koliber
Tel.: +48 502 389 856
E-mail: joanna.mazur@drogeriekoliber.pl
E-mail: joanna.mazur@ambra.expert

  Witaj!                              

  Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego chcielibyśmy przekazać najważniejsze informacje dotyczące działań, które podjęliśmy jako Sieć Drogerii Koliber celem walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi Rządu wprowadziliśmy kolejne zalecenia m.in.:

  1. Z dniem 27 lutego wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa jedynie maseczką (rekomendujemy maseczki chirurgiczne, materiałowe lub z filtrem).
  2. Od 1 lutego handel będzie mógł być prowadzony w każdej placówce handlowej przy zachowaniu reżimu sanitarnego czyli maseczek, dezynfekcji i ustalonych limitów klientów. W związku z tym w naszych drogeriach może przebywać jednocześnie:
   5 osób na stanowisko kasowe w placówkach do 100 m2 (z wyłączeniem obsługi),
   1 osoba na 15m2 w placówkach o powierzchni sprzedaży powyżej 100 m2 (z wyłączeniem obsługi).
  3. Z dniem 1 lutego zniesione zostały godziny dla seniorów (w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach).
  4. Wszystkich podczas zakupów obowiązują takie same zasady – osłonięte nos i usta za pomocą maseczki oraz zachowywanie dystansu co najmniej 2 metry.
  5. Wszyscy pracownicy stosują się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Zostali zaopatrzeni w środki ochrony m.in maseczki, przyłbice. Używają rękawiczek ochronnych oraz mają dostęp do płynów dezynfekujących.
  6. W wielu drogeriach stosujemy dodatkową ochronę strefy przykasowej w postaci przesłony ochronnej plexi.
  7. Dbamy, by w drogeriach nie zabrakło żeli antybakteryjnych, papieru toaletowego, żeli aloesowych (do zrobienia własnego środka dezynfekującego), mydła, chemii gospodarstwa domowego oraz wszystkich innych niezbędnych produktów.
  8. Na bieżąco uzupełniamy braki w zaopatrzeniu!
  9. Wszyscy nasi Pracownicy znają zalecenie Ministerstwa Zdrowia dot. zasad higieny, a w naszych wybranych drogeriach znajdziecie dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

  Co więcej, na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.