fbpx
Image Alt

Otwórz własną drogerię Koliber!

Stwórz przyjazną drogerię w Twojej okolicy

Dołącz do Sieci naszych Drogerii

Drogerie Koliber to ponad 170 punktów na mapie Polski. Klienci korzystają z zakupu w przyjaznych miejscach w woj. śląskim, małopolskim, opolskim, łódzkim, dolnośląskim i wielkopolskim.

Co musisz wiedzieć?

Nie tylko dostarczamy im kosmetyków i chemii domowej. Tworzymy dla nich przyjazne miejsce do zakupów takich produktów. Nasi konsultanci sukcesywnie przechodzą szkolenia, by jak najlepiej doradzać podczas codziennych wyborów.

Każda z drogerii należących do naszej sieci ma zagwarantowane wsparcie marketingowe. To wszystkie materiały promocyjne, gazetki, plakaty, ale również informacje i instrukcje dotyczące akcji promocyjnych.

Prowadź swoją własną Drogerię

Już na starcie zyskaj przyjazną markę i pełne wsparcie marketingowe.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości. Opowiemy więcej o naszej pracy.
Po prostu wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Witaj!                              

Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego chcielibyśmy przekazać najważniejsze informacje dotyczące działań, które podjęliśmy jako Sieć Drogerii Koliber celem walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi Rządu wprowadziliśmy kolejne zalecenia m.in.:

 1. Z dniem 27 lutego wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa jedynie maseczką (rekomendujemy maseczki chirurgiczne, materiałowe lub z filtrem).
 2. Od 1 lutego handel będzie mógł być prowadzony w każdej placówce handlowej przy zachowaniu reżimu sanitarnego czyli maseczek, dezynfekcji i ustalonych limitów klientów. W związku z tym w naszych drogeriach może przebywać jednocześnie:
  5 osób na stanowisko kasowe w placówkach do 100 m2 (z wyłączeniem obsługi),
  1 osoba na 15m2 w placówkach o powierzchni sprzedaży powyżej 100 m2 (z wyłączeniem obsługi).
 3. Z dniem 1 lutego zniesione zostały godziny dla seniorów (w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach).
 4. Wszystkich podczas zakupów obowiązują takie same zasady – osłonięte nos i usta za pomocą maseczki oraz zachowywanie dystansu co najmniej 2 metry.
 5. Wszyscy pracownicy stosują się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Zostali zaopatrzeni w środki ochrony m.in maseczki, przyłbice. Używają rękawiczek ochronnych oraz mają dostęp do płynów dezynfekujących.
 6. W wielu drogeriach stosujemy dodatkową ochronę strefy przykasowej w postaci przesłony ochronnej plexi.
 7. Dbamy, by w drogeriach nie zabrakło żeli antybakteryjnych, papieru toaletowego, żeli aloesowych (do zrobienia własnego środka dezynfekującego), mydła, chemii gospodarstwa domowego oraz wszystkich innych niezbędnych produktów.
 8. Na bieżąco uzupełniamy braki w zaopatrzeniu!
 9. Wszyscy nasi Pracownicy znają zalecenie Ministerstwa Zdrowia dot. zasad higieny, a w naszych wybranych drogeriach znajdziecie dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

Co więcej, na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.