fbpx
Image Alt

Poznaj nas!

Dowiedz się więcej o Drogeriach Koliber - polskiej sieci sklepów z kosmetykami i chemią domową.

Po prostu przyjazne!

Od 2000 roku dostarczamy do miast i miasteczek w Polsce kosmetyki i chemię domową. Drogerie Koliber mają swoich oddanych klientów, a ich grono – cały czas się powiększa. Dbamy o to, by nasz asortyment naszych sklepów zawierał najczęściej wybierane produkty, ale i niszowe nowinki!

Drogeria Koliber - Jaworzno

Mała drogeria,
pełny asortyment!

W Drogeriach Koliber dbamy o naszych klientów, dostarczając kosmetyki i chemię domową. W naszej ofercie znajdują się nie tylko produkty wiodących marek, ale również tych mniejszych, niszowych. Dbamy o najmniejsze szczegóły, bo to przynosi wielkie efekty.

Jesteśmy blisko
Ciebie!

Cały czas rozszerzamy ofertę kosmetyków i chemii dostępnej w naszych drogeriach – patrząc na trendy oraz zapotrzebowanie wskazywane przez naszych Klientów. Chętnie sprawdzamy nie tylko ich rekomendacje produktowe – cenimy sobie informację zwrotną o naszych drogeriach, zaopatrzeniu, akcjach.

Chcemy wiedzieć, jak Klienci czują się w Drogeriach Koliber i co możemy zrobić, żeby było jeszcze lepiej! Cały czas pojawiamy się w nowych lokalizacjach. Drogerie Koliber znajdziesz w woj. śląskim, małopolskim, opolskim, łódzkim, dolnośląskim i wielkopolskim.

Drogeria Koliber - Żory
koliber_www_ico_1

Już od 20 lat!

Działamy na polskim rynku nieustannie, od 2000 roku.

koliber_www_ico_2

173 drogerie

Naszą sieć tworzą już 173 drogerie. I pojawiają się kolejne!

koliber_ikony_ico_3

Setki

W naszej ofercie znajduje się mnóstwo przyjaznych marek – tych najpopularniejszych i tych niszowych.

koliber_www_ico_4

Tysiące

Tylko w 2019 roku nasze drogerie odwiedziło tysiące konsumentów!

Dołącz do Sieci Partnerskiej Drogerii Koliber

i otwórz swoją własną Drogerię!

Witaj!                              

Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego chcielibyśmy przekazać najważniejsze informacje dotyczące działań, które podjęliśmy jako Sieć Drogerii Koliber celem walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi Rządu wprowadziliśmy kolejne zalecenia m.in.:

 1. Z dniem 27 lutego wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa jedynie maseczką (rekomendujemy maseczki chirurgiczne, materiałowe lub z filtrem).
 2. Od 1 lutego handel będzie mógł być prowadzony w każdej placówce handlowej przy zachowaniu reżimu sanitarnego czyli maseczek, dezynfekcji i ustalonych limitów klientów. W związku z tym w naszych drogeriach może przebywać jednocześnie:
  5 osób na stanowisko kasowe w placówkach do 100 m2 (z wyłączeniem obsługi),
  1 osoba na 15m2 w placówkach o powierzchni sprzedaży powyżej 100 m2 (z wyłączeniem obsługi).
 3. Z dniem 1 lutego zniesione zostały godziny dla seniorów (w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach).
 4. Wszystkich podczas zakupów obowiązują takie same zasady – osłonięte nos i usta za pomocą maseczki oraz zachowywanie dystansu co najmniej 2 metry.
 5. Wszyscy pracownicy stosują się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Zostali zaopatrzeni w środki ochrony m.in maseczki, przyłbice. Używają rękawiczek ochronnych oraz mają dostęp do płynów dezynfekujących.
 6. W wielu drogeriach stosujemy dodatkową ochronę strefy przykasowej w postaci przesłony ochronnej plexi.
 7. Dbamy, by w drogeriach nie zabrakło żeli antybakteryjnych, papieru toaletowego, żeli aloesowych (do zrobienia własnego środka dezynfekującego), mydła, chemii gospodarstwa domowego oraz wszystkich innych niezbędnych produktów.
 8. Na bieżąco uzupełniamy braki w zaopatrzeniu!
 9. Wszyscy nasi Pracownicy znają zalecenie Ministerstwa Zdrowia dot. zasad higieny, a w naszych wybranych drogeriach znajdziecie dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

Co więcej, na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.