fbpx

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy nową formułę programu lojalnościowego „Asy AMBRY” współorganizowanego z czołowymi dostawcami produktów kategorii chemiczno-kosmetycznych. Główną ideą Programu jest motywowanie i wspieranie Klientów w osiąganiu lepszych wyników oraz rozwijaniu potencjału ich biznesów.


 

Dlaczego Ambra?

Mamy 29 lat doświadczenia na rynku, a od 10 współtworzymy Grupę Eurocash, największą firmę dystrybucyjną FMCG w Polsce. To sprawia, że nasi Klienci mają dostęp do szerokiej bazy asortymentu, nowoczesnej logistyki oraz niezawodnego transportu. Mogą także korzystać z aktualnej wiedzy o nowoczesnym handlu oraz skutecznych metodach i narzędziach prowadzenia biznesu. Efektywnie łączymy zarządzanie sprzedażą hurtową w kategorii chemia-higiena-kosmetyki z odsprzedażą detaliczną organizując Sieć Partnerską Drogerii Koliber i Shelf Program.Czym wyróżniają się Asy AMBRY?

 • Jasny i zrozumiały system celów i nagród
 • Program skrojony na miarę – w każdej edycji oferowane gratyfikacje dostosowane są do potrzeb i realiów
 • Sumowanie wyników w ramach dwóch profili działalności: oferta hurtowa Ambra i Sieć Partnerska Drogerii Koliber
 • Podwójna satysfakcja z efektów – wyniki sprzedażowe i dodatkowa gratyfikacja finansowa
 • Możliwość uzyskania bieżących informacji swojego konta, wyników czy też funkcjonowania programu

Nasze programy w każdej edycji cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie inaczej jest i tym razem. Dokładamy wszelkich starań, żeby zarówno forma, jak i nagrody były atrakcyjne.
Edycja LATO 2020

Ruszyła 1 lipca i trwa do 30 września 2020. Krótka 3 miesięczna forma programu jest odpowiedzią na dynamiczne potrzeby rynkowe i jest dedykowana wybranej grupie klientów. Nagroda jest GWARANTOWANA po wykonaniu indywidualnie wyznaczonego celu.

W tej edycji udział wzięło kilkudziesięciu czołowych producentów współpracujących z Ambrą, ale także nowe marki, tak aby jak najbardziej uatrakcyjnić ofertę dla klientów.
Jesteś uczestnikiem Asów AMBRY edycja LATO 2020 i chcesz poznać swój aktualny wynik?Chcesz przystąpić do Programu lub dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się ze swoim dedykowanym Przedstawicielem Handlowym.

Witaj!                              

Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego chcielibyśmy przekazać najważniejsze informacje dotyczące działań, które podjęliśmy jako Sieć Drogerii Koliber celem walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi Rządu wprowadziliśmy kolejne zalecenia m.in.:

 1. W całej Polsce została wprowadzona strefa czerwona, w związku z tym w naszych drogeriach może przebywać jednocześnie:
  – 5 osób na stanowisko kasowe w placówkach do 100 m2 (z wyłączeniem obsługi),
  – 1 osoba na 15m2 w placówkach o powierzchni sprzedaży powyżej 100 m2 (z wyłączeniem obsługi).
 2. W każdej Drogerii Koliber “godziny dla seniorów” obowiązują w godzinach
  10-12 od poniedziałku do piątku.
 3. Wszystkich podczas zakupów obowiązują takie same zasady – osłonięte nos i usta oraz zachowywanie dystansu co najmniej 2 metry.
 4. W godzinach 8-16 dzieci nie będą mogły same się przemieszczać, jedynie pod opieką dorosłego. Mogą przebywać w drogerii tylko i wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna. Obowiązują je takie same zasady jak innych – każde dziecko powyżej 4. roku życia musi mieć osłonięte usta i nos.
 5. Wszyscy pracownicy stosują się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Zostali zaopatrzeni w środki ochrony m.in maseczki, przyłbice. Używają rękawiczek ochronnych oraz mają dostęp do płynów dezynfekujących.
 6. W wielu drogeriach stosujemy dodatkową ochronę strefy przykasowej w postaci przesłony ochronnej plexi.
 7. Dbamy, by w drogeriach nie zabrakło żeli antybakteryjnych, papieru toaletowego, żeli aloesowych (do zrobienia własnego środka dezynfekującego), mydła, chemii gospodarstwa domowego oraz wszystkich innych niezbędnych produktów.
 8. Na bieżąco uzupełniamy braki w zaopatrzeniu!
 9. Wszyscy nasi Pracownicy znają zalecenie Ministerstwa Zdrowia dot. zasad higieny, a w naszych wybranych drogeriach znajdziecie dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

Co więcej, na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.