fbpx

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy nową formułę programu lojalnościowego „Asy AMBRY” współorganizowanego z czołowymi dostawcami produktów kategorii chemiczno-kosmetycznych. Główną ideą Programu jest motywowanie i wspieranie Klientów w osiąganiu lepszych wyników oraz rozwijaniu potencjału ich biznesów.


 

Dlaczego Ambra?

Mamy 29 lat doświadczenia na rynku, a od 10 współtworzymy Grupę Eurocash, największą firmę dystrybucyjną FMCG w Polsce. To sprawia, że nasi Klienci mają dostęp do szerokiej bazy asortymentu, nowoczesnej logistyki oraz niezawodnego transportu. Mogą także korzystać z aktualnej wiedzy o nowoczesnym handlu oraz skutecznych metodach i narzędziach prowadzenia biznesu. Efektywnie łączymy zarządzanie sprzedażą hurtową w kategorii chemia-higiena-kosmetyki z odsprzedażą detaliczną organizując Sieć Partnerską Drogerii Koliber i Shelf Program.Czym wyróżniają się Asy AMBRY?

  • Jasny i zrozumiały system celów i nagród
  • Program skrojony na miarę – w każdej edycji oferowane gratyfikacje dostosowane są do potrzeb i realiów
  • Sumowanie wyników w ramach dwóch profili działalności: oferta hurtowa Ambra i Sieć Partnerska Drogerii Koliber
  • Podwójna satysfakcja z efektów – wyniki sprzedażowe i dodatkowa gratyfikacja finansowa
  • Możliwość uzyskania bieżących informacji swojego konta, wyników czy też funkcjonowania programu

Nasze programy w każdej edycji cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie inaczej jest i tym razem. Dokładamy wszelkich starań, żeby zarówno forma, jak i nagrody były atrakcyjne.
Edycja LATO 2020

Ruszyła 1 lipca i trwa do 30 września 2020. Krótka 3 miesięczna forma programu jest odpowiedzią na dynamiczne potrzeby rynkowe i jest dedykowana wybranej grupie klientów. Nagroda jest GWARANTOWANA po wykonaniu indywidualnie wyznaczonego celu.

W tej edycji udział wzięło kilkudziesięciu czołowych producentów współpracujących z Ambrą, ale także nowe marki, tak aby jak najbardziej uatrakcyjnić ofertę dla klientów.
Jesteś uczestnikiem Asów AMBRY edycja LATO 2020 i chcesz poznać swój aktualny wynik?Chcesz przystąpić do Programu lub dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się ze swoim dedykowanym Przedstawicielem Handlowym.

 

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy e-book

„Profilaktyka ma moc”

Zapisz się!