fbpx
pozytywnie zaskoczona młoda kobieta

Tradycyjnie już każdy miesiąc w Drogeriach Koliber witamy nowym hasłem. Nie inaczej jest w maju! Ten wyjątkowo przyjemny, wiosenny miesiąc dedykujemy pięknu każdej i każdego z Was. Niech oferta, którą dla Was przygotowaliśmy, pozwoli to piękno pielęgnować.

To jasne, że każdy dzień stanowi dobrą okazję do tego, by o siebie zadbać. W codziennym biegu często zapominamy o tym, by dać sobie odrobinę ciepła, by zatrzymać się na moment i zadbać o siebie. Chwila czasu dla siebie to także sposób na to, by odetchnąć i być może z nieco większą pogodą ducha spojrzeć na życie.

 

Co nowego w gazetce na MAJ?

Aby umilić czas spędzony w domu, przygotowaliśmy dla Was nową, majową gazetkę, a w niej informacje o Waszych ulubionych produktach.

Maj to wciąż miesiąc, w którym musimy obejść się bez wizyty u kosmetyczki, w salonie fryzjerskim (choć zachęcamy, by ten ulubiony wesprzeć, np. już dziś kupując usługę, którą wykorzystacie w przeszłości) czy SPA.

To nic! My Kobiety mamy swoje sposoby na to, by poczuć się piękną i zadbaną. Pomogą nam w tym produkty z gazetki Drogerii Koliber. Jesteśmy pewni, że każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Oto kilka propozycji, które czekają na Was w nowej gazetce:

  • zmiany przychodzą wiosną więc POSTAW NA KOLOR wraz z Garnier Naturals w rewelacyjnej cenie — jedynie 9,49 zł
  • wydobądź swoje NATURALNE PIĘKNO z Pierre Rene – kupując kosmetyki tej marki za min. 30 zł otrzymasz oliwkę do pielęgnacji dłoni jedynie za 1 zł
  • Weź udział w LOTERII Aquafresh i wygraj nawet 10 000 zł!
  • Zadbaj o nawilżenie skóry — sprawdź ofertę na kremy i balsamy do pielęgnacji twarzy i ciała

 

Zmieniamy się wraz z nastaniem wiosny

Zmiany w przyrodzie zachodzące na naszych oczach inspirują do tego, by zmienić coś w naszych Drogeriach! Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu metamorfoza, jaką przeszła nasza gazetka!

W tym miesiącu udostępniamy ją dla Was w nowej formie! Pastelowe kolory zastosowaliśmy, by odbiór gazetki był bardziej przyjemny dla oka. Strony podzieliliśmy na moduły, dzięki czemu oferta jest teraz bardziej czytelna. Zmieniliśmy także nawigację gazetki na marginesach — podążajcie za nią, aby łatwiej odnaleźć kategorie produktów, których szukacie. Co więcej, to nie koniec zmian! W planach mamy kolejne i chętnie wysłuchamy waszych propozycji. Piszcie do nas śmiało — dane znajdziecie w zakładce SKONTAKTUJ SIĘ.

Na bieżąco powiększamy asortyment kosmetyków i chemii gospodarczej nie tylko znanych marek, ale również niszowych producentów, aby nasza gazetka była dla Was zawsze atrakcyjna i różnorodna nie tylko pod względem wizualnym.

Znów przyszedł MAJ, a z MAJEM bzy, cudowne kolory i zapachy. Nie sposób się nim nie zachwycać i trudno też nie porównywać jego piękna do piękna Kobiety.

 

Dbajmy o siebie!

 

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy e-book

„Profilaktyka ma moc”

Zapisz się!