fbpx
pozytywnie zaskoczona młoda kobieta

Tradycyjnie już każdy miesiąc w Drogeriach Koliber witamy nowym hasłem. Nie inaczej jest w maju! Ten wyjątkowo przyjemny, wiosenny miesiąc dedykujemy pięknu każdej i każdego z Was. Niech oferta, którą dla Was przygotowaliśmy, pozwoli to piękno pielęgnować.

To jasne, że każdy dzień stanowi dobrą okazję do tego, by o siebie zadbać. W codziennym biegu często zapominamy o tym, by dać sobie odrobinę ciepła, by zatrzymać się na moment i zadbać o siebie. Chwila czasu dla siebie to także sposób na to, by odetchnąć i być może z nieco większą pogodą ducha spojrzeć na życie.

 

Co nowego w gazetce na MAJ?

Aby umilić czas spędzony w domu, przygotowaliśmy dla Was nową, majową gazetkę, a w niej informacje o Waszych ulubionych produktach.

Maj to wciąż miesiąc, w którym musimy obejść się bez wizyty u kosmetyczki, w salonie fryzjerskim (choć zachęcamy, by ten ulubiony wesprzeć, np. już dziś kupując usługę, którą wykorzystacie w przeszłości) czy SPA.

To nic! My Kobiety mamy swoje sposoby na to, by poczuć się piękną i zadbaną. Pomogą nam w tym produkty z gazetki Drogerii Koliber. Jesteśmy pewni, że każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Oto kilka propozycji, które czekają na Was w nowej gazetce:

 • zmiany przychodzą wiosną więc POSTAW NA KOLOR wraz z Garnier Naturals w rewelacyjnej cenie — jedynie 9,49 zł
 • wydobądź swoje NATURALNE PIĘKNO z Pierre Rene – kupując kosmetyki tej marki za min. 30 zł otrzymasz oliwkę do pielęgnacji dłoni jedynie za 1 zł
 • Weź udział w LOTERII Aquafresh i wygraj nawet 10 000 zł!
 • Zadbaj o nawilżenie skóry — sprawdź ofertę na kremy i balsamy do pielęgnacji twarzy i ciała

 

Zmieniamy się wraz z nastaniem wiosny

Zmiany w przyrodzie zachodzące na naszych oczach inspirują do tego, by zmienić coś w naszych Drogeriach! Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu metamorfoza, jaką przeszła nasza gazetka!

W tym miesiącu udostępniamy ją dla Was w nowej formie! Pastelowe kolory zastosowaliśmy, by odbiór gazetki był bardziej przyjemny dla oka. Strony podzieliliśmy na moduły, dzięki czemu oferta jest teraz bardziej czytelna. Zmieniliśmy także nawigację gazetki na marginesach — podążajcie za nią, aby łatwiej odnaleźć kategorie produktów, których szukacie. Co więcej, to nie koniec zmian! W planach mamy kolejne i chętnie wysłuchamy waszych propozycji. Piszcie do nas śmiało — dane znajdziecie w zakładce SKONTAKTUJ SIĘ.

Na bieżąco powiększamy asortyment kosmetyków i chemii gospodarczej nie tylko znanych marek, ale również niszowych producentów, aby nasza gazetka była dla Was zawsze atrakcyjna i różnorodna nie tylko pod względem wizualnym.

Znów przyszedł MAJ, a z MAJEM bzy, cudowne kolory i zapachy. Nie sposób się nim nie zachwycać i trudno też nie porównywać jego piękna do piękna Kobiety.

 

Dbajmy o siebie!

Witaj!                              

Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego chcielibyśmy przekazać najważniejsze informacje dotyczące działań, które podjęliśmy jako Sieć Drogerii Koliber celem walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi Rządu wprowadziliśmy kolejne zalecenia m.in.:

 1. Z dniem 27 lutego wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa jedynie maseczką (rekomendujemy maseczki chirurgiczne, materiałowe lub z filtrem).
 2. Od 1 lutego handel będzie mógł być prowadzony w każdej placówce handlowej przy zachowaniu reżimu sanitarnego czyli maseczek, dezynfekcji i ustalonych limitów klientów. W związku z tym w naszych drogeriach może przebywać jednocześnie:
  5 osób na stanowisko kasowe w placówkach do 100 m2 (z wyłączeniem obsługi),
  1 osoba na 15m2 w placówkach o powierzchni sprzedaży powyżej 100 m2 (z wyłączeniem obsługi).
 3. Z dniem 1 lutego zniesione zostały godziny dla seniorów (w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach).
 4. Wszystkich podczas zakupów obowiązują takie same zasady – osłonięte nos i usta za pomocą maseczki oraz zachowywanie dystansu co najmniej 2 metry.
 5. Wszyscy pracownicy stosują się do obowiązku zakrywania nosa i ust. Zostali zaopatrzeni w środki ochrony m.in maseczki, przyłbice. Używają rękawiczek ochronnych oraz mają dostęp do płynów dezynfekujących.
 6. W wielu drogeriach stosujemy dodatkową ochronę strefy przykasowej w postaci przesłony ochronnej plexi.
 7. Dbamy, by w drogeriach nie zabrakło żeli antybakteryjnych, papieru toaletowego, żeli aloesowych (do zrobienia własnego środka dezynfekującego), mydła, chemii gospodarstwa domowego oraz wszystkich innych niezbędnych produktów.
 8. Na bieżąco uzupełniamy braki w zaopatrzeniu!
 9. Wszyscy nasi Pracownicy znają zalecenie Ministerstwa Zdrowia dot. zasad higieny, a w naszych wybranych drogeriach znajdziecie dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.

Co więcej, na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i niezwłocznie podejmujemy stosowne działania.